REKLAMA

Pałac Buckingham szuka osoby, która poprowadzi social media Królowej Elżbiety

dodano: 
17.02.2017
komentarzy: 
0

Pałac Buckingham poszukuje osoby, która zajmie się prowadzeniem profilu Królowej w mediach społecznościowych – informuje hellomagazine.com.

Do obowiązków Digital Communications Officera ma należeć obsługa profili brytyjskiej monarchini na Facebooku, Twitterze, Instagramie i YouTubie. Nowa osoba na tym stanowisku ma zająć się dokumentowaniem aktywności Królowej Elżbiety podczas rozmaitych uroczystości i codziennej pracy. Jak czytamy, Pałac Buckingham oferuje umowę na czas określony do lutego 2018 roku – na zastępstwo za pracownika, który przebywa na urlopie macierzyńskim.

Oferowana pensja to 30 tys. funtów rocznie. Wśród wymagań znalazły się doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność robienia zdjęć i filmów do wykorzystania w portalach społecznościowych – informuje źródło.  

Dalej czytamy też, że Pałac Buckingham prowadzi także rekrutację na stanowisko Personal Assistant to the Director of Royal Communications. (mb)

Źródło:

royalcentral.co.uk, Buckingham Palace in search for someone to arrange The Queen’s diaries, 12.02.2017/ hellomagazine.com, The Queen is hiring a new Twitter and social media manager – apply here!, 13.02.2017

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin