Rzeczniczka prasowa Białego Domu rezygnuje z funkcji

dodano: 
14.06.2019
komentarzy: 
0

Z końcem czerwca 2019 roku rzeczniczka prasowa Białego Domu, Sarah Huckabee Sanders, odchodzi ze stanowiska – informuje polsatnews.com za PAP. Informację przekazał na Twitterze prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump.

screen - Trump

Źródło: twitter.com/realDonaldTrump

„Jest niesamowitą osobą o wyjątkowym talencie, która wykonała niezwykłą pracę!” – napisał prezydent USA. Na Twitterze rzeczniczka również potwierdziła tę informację: „Kocham moją pracę. Jednak najwżniejszym zadaniem jakie kiedykolwiek miałam, jest bycie mamą dla moich dzieci i nadszedł czas, żebyśmy wrócili do domu”.

Jak czytamy, Sanders zamierza powrócić do Arkansas. Agencja Reuters podaje, że być może będzie ubiegała się o stanowisko gubernatora tego stanu, które wcześniej zajmował jej ojciec, Mike Huckabee – czytamy dalej.

screen - Sanders

Źródło: twitter.com/PressSec

Jak pisze źródło, agencje informacyjne zwracają uwagę na to, że przez trzy i pół roku współpracy Sanders stała się jednym z najbliższych i najbardziej zaufanych doradców Trumpa. Była jedną z niewielu osób, które towarzyszyły mu już od czasów kampanii wyborczej w 2016 roku.

Czytamy, że Biały Dom nie ogłosił jeszcze nazwiska kolejnego rzecznika prasowego. (ak)

Zdjęcie główne: By The White House from Washington, DC - Press Secretary Sarah Sanders Speaks to the Press, Public Domain via Wikimedia Commons

Źródło:

polsatnews.com, Sanders rezygnuje z funkcji rzecznika Białego Domu, 14.06.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin