Szefowa komunikacji i rzecznik prasowy odchodzą z PGE

dodano: 
21.02.2020
komentarzy: 
0

20 lutego 2020 roku Monika Krajewska i Maciej Szczepaniuk zakończyli pracę w PGE Polskiej Grupie Energetycznej. Krajewska pełniła funkcję dyrektora departamentu zarządzania komunikacją i marketingiem, a Szczepaniuk – jej zastępcy i rzecznika prasowego.

Monika Krajewska

Monika Krajewska rozpoczęła pracę w PGE w marcu 2017 roku. Początkowo zajmowała stanowisko zastępcy dyrektora departamentu marketingu i komunikacji, następnie od maja 2018 roku była dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej, a od maja 2019 roku pracowała jako dyrektor departamentu zarządzania komunikacją i marketingiem. W spółce odpowiadała za całość działań komunikacyjnych i marketingowych, w tym działania PR, media relations, dbanie o wizerunek firmy oraz kampanie reklamowe. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Ministerstwie Finansów na stanowisku Deputy Director oraz PKN Orlen na stanowisku PR Specialist. Była także współwłaścicielką dwóch firm – CapePoint Group oraz Green Stream Communication. Jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła także studia doktoranckie z zakresu finansów na Uniwersytecie Szczecińskim.

Maciej Szczepaniuk

Maciej Szczepaniuk pracował w spółce od listopada 2013 roku, a obowiązki rzecznika przejął miesiąc później. Wcześniej przez pięć lat pracował w Gazecie Prawnej i Dzienniku Gazecie Prawnej. Przez pięć lat był również reporterem w Rzeczpospolitej. Jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowych studiów ekonomicznych w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN oraz NBP. Szczepaniuk nie zdradza swoich dalszych planów zawodowych.

PGE nie informuje, kto przejmie obowiązki byłych pracowników. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin