REKLAMA

Twitter zamierza wprowadzić możliwość zapisywania postów na później

dodano: 
12.10.2017
komentarzy: 
0

Na Twitterze ma pojawić się opcja zapisywania wybranych tweetów na później – podaje techcrunch.com.

Jak czytamy, o wprowadzeniu nowej opcji portal poinformował podczas Hack Week. Jesar Shah, Product Manager z Twittera, w jednym z tweetów zapowiedziała pojawienie się funkcji zakładek, dzięki której użytkownicy będą mogli wrócić po czasie do zapisanych postów. O nowej możliwości poinformował też Keith Coleman, Head of Product w Twitterze. Ma ona zastąpić dotychczas stosowane przez użytkowników sposoby na zachowanie wpisów na później: polubienie – użycie przycisku serca – czy przesyłanie tweetów w prywatnej wiadomości – czytamy.

Źródło: twitter.com/jesarshah

Źródło: twitter.com/kcoleman

Jak podaje źródło, w miejscu prywatnej wiadomości przy wpisie ma pojawić się rozwijane menu, w którym znajdą się dwie opcje: wysłania tweeta w prywatnej wiadomości oraz dodania do zakładek. Jak czytamy, jest to wersja testowa, więc finalnie może wyglądać to nieco inaczej.

Dalej czytamy również, że Twitter nie podaje jeszcze szczegółów na temat tego, kiedy pojawi się nowa funkcja oraz kto będzie mógł ją przetestować. Rzecznik serwisu potwierdził jednak, że nie jest to jedynie eksperyment i opcja zostanie wprowadzona – podaje źródło.

Niedawno Twitter poinformował o zwiększeniu limitu znaków w postach do 280. (mb)

Źródło:

techcrunch.com, Twitter will launch a bookmarking tool in the near future, Sarah Perez, 10.10.2017

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin