Caryn Marooney odchodzi ze stanowiska VP Global Communications Facebooka

dodano: 
07.02.2019
komentarzy: 
0

Caryn Marooney, Vice President Global Communications Facebooka, ogłosiła w portalu społecznościowym, że odchodzi z Facebooka, w którym pełniła rolę lidera grupy komunikacyjnej – o sprawie pisze prweek.com. Szuka wraz z Markiem Zuckerbergem, Sheryl Sandberg oraz Nickiem Cleggiem zastępstwa. Źródło przypomina, że w październiku 2018 roku Facebook zatrudnił Clegga jako nowego szefa ds. polityki i komunikacji. Marooney w swoim poście stwierdziła, że Clegg odnalazł się już w nowej roli, więc jest to dobry czas na zmianę.

Źródło: facebook.com/caryn.marooney

Prweek.com podaje, że do posta odniósł się Mark Zuckerberg. W komentarzu napisał: „Zaczęliśmy pracować razem, gdy Facebook był jedynie stroną internetową i – od urządzeń przenośnych przez Instagram, WhatsApp do Messengera i AR/VR – byłaś z nami na każdym kroku. (...) Dziękuję za twoją błyskotliwość i poświęcenie dla Facebooka na przestrzeni tych lat – powinnaś być dumna z tego, co pomogłaś nam zbudować".

Jak informuje prweek.com, Marooney dołączyła do zespołu Facebooka w 2011 roku. Dodała, że po opuszczeniu obecnego stanowiska pozostanie w branży technologicznej – czytamy. (pm)

Źródło:

prweek.com, Facebook commms chief Caryn Marooney to exit after 8 years, Diana Bradley, 6.02.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin