CPK szuka członka zarządu ds. komunikacji i PR na stałe

dodano: 
02.12.2019
komentarzy: 
0

Centralny Port Komunikacyjny szuka członka zarządu ds. komunikacji i PR. Chętni mogą zgłaszać się do 13 grudnia 2019 roku, 19 i 20 grudnia spółka ma przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne, ale nie podaje wiążącego terminu rozstrzygnięcia konkursu.

Obecnie wspomnianą funkcję pełni Sylwia Matusiak, ale jest ona członkiem rady nadzorczej; a do pracy w zarządzie została oddelegowana czasowo w lipcu 2019 roku. W połowie stycznia 2020 roku ma przestać zajmować się obszarem komunikacji i PR z ramienia zarządu CPK.

Kandydat na jej stanowisko musi mieć m.in. wykształcenie wyższe i co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe, z czego trzy lata powinny przypadać na pełnienie obowiązków kierowniczych. Ma znać się na sektorze, w jakim działa CPK, oraz posiadać „zdolności organizatorskie, komunikacyjne” i „swobodę poruszania się w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz umiejętność pracy w złożonych zespołach menedżerskich”.

Przyszły członek zarządu nie może być ponadto związany organizacyjnie lub zawodowo z żadną partią polityczną, żadnym członkiem parlamentu ani żadnym związkiem zawodowym. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin