CPK ma PR-owca w zarządzie

dodano: 
18.07.2019
komentarzy: 
0

W lipcu 2019 roku rada nadzorcza Centralnego Portu Komunikacyjnego oddelegowała Sylwię Matusiak do pracy jako członka zarządu. Ma ona nadzorować dwa biura: komunikacji i PR-u oraz strategii i współpracy międzynarodowej. Matusiak będzie budować markę CPK w Polsce i za granicą. Dotychczas nadzór nad wspomnianymi oddziałami spółki pełnił prezes Piotr Malepszak.

Matusiak zasiadała w radzie nadzorczej CPK od początku istnienia spółki. Od lipca 2018 przez rok zarządzała też działem komunikacji i marketingu Giełdy Papierów Wartościowych, gdzie budowała wizerunek spółki na rynku oraz współtworzyła i realizowała strategię, kampanie reklamowe i plany marketingowe. W przeszłości była też dyrektorem departamentu edukacji i wydawnictw w Narodowym Banku Polskim. Kilka lat pracowała też w polityce – w latach 2008-2010 pełniła funkcję wicedyrektora biura prasowego Kancelarii Prezydenta, a wcześniej, od 2003 do 2008, była rzecznikiem prasowym klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Na początku 2018 roku była też przez dwa miesiące dyrektorem Centrum Informacyjnego Rządu.

Ukończyła studia na Wydziale Nauk Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz studia Executive MBA w Wyższej Szkole Menedżerskiej.

Dyrektorem PR-u i komunikacji w CPK pozostaje Konrad Majszyk. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin