Sylwia Matusiak

Od stycznia 2020 roku członek zarządu ds. komunikacji i PR w Centralnym Porcie Komunikacyjnym. Nadzoruje biura komunikacji i PR-u, a także oraz strategii i współpracy międzynarodowej. Będzie także budować markę CPK w Polsce i za granicą.

Funkcję członka zarządu pełniła już wcześniej, gdy w lipcu 2019 roku oddelegowała ją do tego rada nadzorcza CPK. Wcześniej bezpośrednio przez rok (od lipca 2018) pracowała dyrektor działu komunikacji i marketingu Giełdy Papierów Wartościowych. Od stycznia do marca 2018 roku była natomiast dyrektor Centrum Informacyjnego Rządu. Wcześniej związana z podwarszawskimi Markami, w których współtworzyła pismo „Rzeczpospolita Marecka”. Była również wiceburmistrzem tej miejscowości w latach 2013-2014.

Działa od kilkunastu lat w Prawie i Sprawiedliwości. Pracowała w biurze prasowym klubu parlamentarnego PiS – pełniła tam funkcję dyrektora i rzecznika prasowego. Była też wicedyrektorem biura prasowego kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego i współorganizowała kampanie wyborcze partii Jarosława Kaczyńskiego.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin