Regulamin i FAQ

Regulamin

 

1. Redakcja PRoto.pl zamieszcza tylko ogłoszenia dla PR-owców i osób odpowiedzialnych za komunikację w mediach społecznościowych. Istnieje możliwość zamieszczenia oferty na stanowiska związane z komunikacją, np. stanowiska marketingowe, eventowe, grafik, new business, twórca wideo i inne (po uzgodnieniu z redakcją) – jest to opcja płatna, szczegóły po kontakcie mejlowym lub telefonicznym.

2. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania ogłoszeń lub niezamieszczania ich w uzasadnionym przypadku.

3. Redakcja dopuszcza możliwość wprowadzania korekty do już opublikowanego ogłoszenia.

4. Zmiany wymienione w pkt. 3 nie mogą wprowadzać Czytelników w błąd w trakcie trwania procesu rekrutacji i modyfikować zasadniczej treści ogłoszenia. W szczególności dotyczy to: - skrócenia terminu obowiązywania lub usunięcia ogłoszenia - zmiany zakresu obowiązków lub wymagań pracodawcy - zmiany stanowiska

5. Redakcja PRoto.pl ma dwa dni robocze na opublikowanie bezpłatnego ogłoszenia. Jeśli chcesz, żeby Twoje ogłoszenie pojawiło się natychmiast po jego wysłaniu do redakcji, możesz skorzystać z opcji płatnej. W przypadku jej wyboru prosimy o telefon do redakcji: 698 634 582 lub (22) 378 37 84. Ta opcja dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

6. Redakcja PRoto.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.

7. Oferta opublikowana na stronie PRoto.pl jest ważna maksymalnie dwa tygodnie (14 dni od daty publikacji).

8. Kolejną taką samą ofertę można bezpłatnie umieścić po miesiącu od momentu opublikowania pierwszego ogłoszenia. 9. Publikacja oferty płatnej następuje po potwierdzeniu mejlowym na adres redakcja@proto.pl. W wiadomości prosimy o podanie danych do faktury (takich jak w formularzu na stronie), informacji o wybranej usłudze i dacie jej realizacji oraz kontaktu do zamawiającego.

9. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby rekrutacji jest podmiot zamieszczający ogłoszenie/pracodawca, który jest zobowiązany do spełnienia obowiązków związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Proto.pl nie zbiera i w żaden inny sposób nie przetwarza danych kandydatów, ani nie spełnia w imieniu pracodawcy obowiązków z tym związanych.

 

 

FAQ

 

Dlaczego moje ogłoszenie się nie ukazało?

Po wypełnieniu przez Państwa formularza na stronie redakcja ma dwa dni robocze na publikację oferty, jeśli spełnia ona nasze kryteria (dotyczy to ogłoszeń bezpłatnych). Każde ogłoszenie musi zostać zatwierdzone przez redakcję, ogłoszenia nie pojawiają się automatycznie po przesłaniu przez Państwa wypełnionego formularza.

Jeżeli ogłoszenie się nie ukazało, prawdopodobnie:

a) nie minął jeszcze wymagany przez nas czas od publikacji poprzedniej takiej samej oferty (1 miesiąc)

b) oferta nie dotyczy pracy na stanowisku PR-owym czy odpowiedzialnym za social media. Tylko takie ogłoszenia publikujemy bezpłatnie.

 

W przypadku wątpliwości lub pytań, prosimy o kontakt.

 

UWAGA: Istnieje możliwość natychmiastowej publikacji oferty (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) – opcja płatna.

 

Jak długo ogłoszenie jest widoczne na stronie? Kiedy oferta wygasa?

Bezpłatne ogłoszenie wyświetlane jest przez maksymalnie dwa tygodnie (14 dni kalendarzowych) od dnia publikacji. Mogą Państwo wybrać krótszy czas wyświetlania oferty w polu „Data zakończenia emisji”, jeśli planują Państwo wcześniejsze zakończenie rekrutacji.

Jeśli nie wybiorą Państwo daty w tym polu, redakcja automatycznie ustawi dwutygodniowy czas emisji oferty. Dłuższy czas wyświetlania oferty jest możliwy płatnie – prosimy o kontakt w tej sprawie. Ogłoszenie wygasa o północy ostatniego dnia publikacji.

 

Czy mogę usunąć ogłoszenie, które zostało już opublikowane?

Redakcja PRoto.pl nie usuwa opublikowanych ogłoszeń, żeby nie wprowadzać Czytelników w błąd. Jeśli rekrutacja zakończyła się wcześniej, niż wybrany podczas wstawiania ogłoszenia termin, możemy dodać taką informację w treści ogłoszenia.

 

Czy mogę edytować opublikowane ogłoszenie?

Możliwość edycji przesłanego i opublikowanego ogłoszenia ma tylko redakcja. W opublikowanej ofercie możemy wprowadzić jedynie nieznaczne modyfikacje. Nie wprowadzamy istotnych zmian, dotyczących obowiązków na danym stanowisku lub wymagań pracodawcy, zmiany stanowiska, zmiany danych kontaktowych.

 

Co oznacza data na końcu formularza?

Jest to data zakończenia emisji ogłoszenia. W przypadku ofert bezpłatnych jest to maksymalnie 14 dni od dnia publikacji oferty. Mogą Państwo wybrać krótszy czas, jeśli rekrutacja kończy się wcześniej. Dłuższy czas wyświetlania oferty jest możliwy płatnie.

 

Czy można przedłużyć bezpłatną emisję ogłoszenia?

Taka możliwość wiąże się z koniecznością wykupienia płatnej promocji ogłoszenia. Podczas zamieszczania ogłoszenia należy wybrać opcję "Przedłużenie ważności oferty o pracę o siedem dni kalendarzowych" (koszt to 300 złotych netto). Mogą Państwo również skontaktować się w tej sprawie mejlowo.

 

Czy można ponownie dodać tę samą ofertę?

Bezpłatnie ponowne zamieszczenie tego samego ogłoszenia możliwe jest po upływie miesiąca od dnia publikacji wcześniejszej oferty. W przypadku wykupienia dowolnej opcji płatnej (oprócz logo) można zamieścić to samo ogłoszenie przed upływem wymaganego okresu.

 

W jaki sposób wystawiane są faktury?

Faktury wystawione są pod koniec danego miesiąca kalendarzowego w formie elektronicznej i przesyłane na adres mejlowy podany w formularzu. Termin płatności to standardowo 14 dni roboczych.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin