CENNIK REKLAM

REKLAMA W PORTALU WWW.PROTO.PL

1. Baner reklamowy – strona główna (main header)
Wymiary: 980 x 120 pikseli

Emisja 1 tydzień (5 600 zł netto)
 
2. Baner reklamowy – strona główna (reklama wyświetlana pod kaflami)

Wymiary: 728 x 90 pikseli

Emisja 1 tydzień (3 000 zł netto)
Emisja 1 miesiąc (6 000 zł netto)
 
3. Baner reklamowy – strona główna (reklama wyświetlana razem z modułami z prawej strony portalu)
Wymiary: 234 x 222 pikseli

Emisja 1 tydzień (5650 zł netto)

4. Baner reklamowy – podstrony m.in. Praca, Aktualności, Wywiady, Artykuły, Porady Praktyczne (main header)
Wymiary: 980 x 120 pikseli

Emisja 1 tydzień (5 650 zł netto)

5. Baner reklamowy – aktualności (reklama wyświetlana pod kaflami)
Wymiary: 728 x 90 pikseli

Emisja 1 tydzień (3 000 zł netto)
Emisja 1 miesiąc (6 000 zł netto)

6. Baner reklamowy – podstrona Felietony
Wymiary: 234 x 222 pikseli

Emisja 1 tydzień (5650 zł netto)

5. Artykuł sponsorowany
2000 zł netto
Tekst promocyjny przygotowany przez partnera przez jeden dzień jest umieszczony na stronie głównej PRoto, a potem przechodzi do archiwum. Długość do 3,5 tys. znaków bez spacji. Możliwość dodania zdjęć, grafik, linków do filmów, tagów. Forma tekstu: wywiad, artykuł, informacja, prezentacja usługi lub firmy.

+ 100 zł - udostępnienie artykułu na stronie PRoto na Facebooku (ponad 25 tys. fanów)

MAILING REKLAMOWY - newsletter specjalny wysłany do całej bazy, czyli do ponad 10 000 rekordów
Rozmiar: 680 x 1500 pikseli (lub mniejszy na życzenie klienta)

Jednorazowa emisja (2500 zł netto)

REKLAMA W NEWSLETTERZE DZIENNYM PROTO
1. Baner pod winietą
Wymiary: 680 x 200 pikseli

Emisja 1 tydzień (1700 zł netto)
Emisja 1 miesiąc (5200 zł netto)

2. Baner w środku newslettera
Wymiary: 680 x 100 pikseli

Emisja 1 tydzień (1500 zł netto)
Emisja 1 miesiąc (5 000 zł netto)

ATRAKCYJNE RABATY! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

REKRUTACJA ZA POŚREDNICTWEM PROTO.PL

Natychmiastowe zamieszczenie oferty (250 zł netto)
Ogłoszenie zostanie opublikowane natychmiast, po złożeniu zamówienia przez formularz na stronie i po kontakcie telefonicznym z redakcją pod numerem 22 378 37 84 (oferta ważna w godzinach 8-16 w dni robocze).

(350 zł netto)
Ogłoszenie pozycjonowane w pięciu pierwszych ofertach w zestawieniu wszystkich ofert w tabeli w zakładce Praca przez siedem dni kalendarzowych.

(600 zł netto)
Ogłoszenie pozycjonowane w pięciu pierwszych ofertach w zestawieniu wszystkich ofert w tabeli w zakładce Praca przez czternaście dni kalendarzowych.

(350 zł netto)
Jednorazowe zamieszczenie ogłoszenia w newsletterze dziennym wysyłanym do ponad 11 000 subskrybentów. + 100 zł netto (łącznie 450 zł netto) za emisję w newsletterze tygodniowym i dziennym.

(200 zł netto)
Jednorazowe zamieszczenie w tytule newslettera nazwy firmy oraz stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja.

(1500 zł netto)
Jednorazowa informacja o prowadzonej przez firmę rekrutacji, zamieszczona w formie newsa na stronie PRoto i w newsletterze wraz z grafiką i aktywnym linkiem do ogłoszenia/strony firmy. Dodatkowe korzyści: promowanie publikacji na jednym z trzech dolnych kafli na stronie głównej przez jeden dzień, zamieszczenie publikacji w newsletterze dziennym i tygodniowym, możliwość pozycjonowania firmy jako dobrego pracodawcy – mini-wywiad/opis firmy dodany do ogłoszenia.

(300 zł netto)

(400 zł netto)
Post zamieszczony na stronie firmowej PRoto na Facebooku oraz profilu na Twitterze z ogłoszeniem o pracę klienta z grafiką promocyjną i podlinkowaniem (tag) klienta.

(350 zł netto)
Jednorazowa publikacja reklamy z ogłoszeniem klienta pod winietą w newsletterze dziennym.

(100 zł netto)
Logo widoczne przy ofercie, wyróżniające ogłoszenie na liście wszystkich ofert w zakładce Praca.

WSZYSTKIE PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO, DO KTÓRYCH NALEŻY DOLICZYĆ PODATEK VAT.

FAQ

Dlaczego moje ogłoszenie się nie ukazało?
Po wypełnieniu przez Państwa formularza na stronie redakcja ma dwa dni robocze na publikację oferty, jeśli spełnia ona nasze kryteria (dotyczy to ogłoszeń bezpłatnych). Każde ogłoszenie musi zostać zatwierdzone przez redakcję, ogłoszenia nie pojawiają się automatycznie po przesłaniu przez Państwa wypełnionego formularza.

Jeżeli ogłoszenie się nie ukazało, prawdopodobnie:
a) nie minął jeszcze wymagany przez nas czas od publikacji poprzedniej takiej samej oferty (1 miesiąc)
b) oferta nie dotyczy pracy na stanowisku PR-owym czy odpowiedzialnym za social media. Tylko takie ogłoszenia publikujemy bezpłatnie.

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt.

UWAGA: Istnieje możliwość natychmiastowej publikacji oferty (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) – opcja płatna.

Jak długo ogłoszenie jest widoczne na stronie? Kiedy oferta wygasa?
Bezpłatne ogłoszenie wyświetlane jest przez maksymalnie dwa tygodnie (14 dni kalendarzowych) od dnia publikacji. Mogą Państwo wybrać krótszy czas wyświetlania oferty w polu „Data zakończenia emisji”, jeśli planują Państwo wcześniejsze zakończenie rekrutacji.
Jeśli nie wybiorą Państwo daty w tym polu, redakcja automatycznie ustawi dwutygodniowy czas emisji oferty. Dłuższy czas wyświetlania oferty jest możliwy płatnie – prosimy o kontakt w tej sprawie. Ogłoszenie wygasa o północy ostatniego dnia publikacji.

Czy mogę usunąć ogłoszenie, które zostało już opublikowane?
Redakcja PRoto.pl nie usuwa opublikowanych ogłoszeń, żeby nie wprowadzać Czytelników w błąd. Jeśli rekrutacja zakończyła się wcześniej, niż wybrany podczas wstawiania ogłoszenia termin, możemy dodać taką informację w treści ogłoszenia.

Czy mogę edytować opublikowane ogłoszenie?
Możliwość edycji przesłanego i opublikowanego ogłoszenia ma tylko redakcja. W opublikowanej ofercie możemy wprowadzić jedynie nieznaczne modyfikacje. Nie wprowadzamy istotnych zmian, dotyczących obowiązków na danym stanowisku lub wymagań pracodawcy, zmiany stanowiska, zmiany danych kontaktowych.

Co oznacza data na końcu formularza?
Jest to data zakończenia emisji ogłoszenia. W przypadku ofert bezpłatnych jest to maksymalnie 14 dni od dnia publikacji oferty. Mogą Państwo wybrać krótszy czas, jeśli rekrutacja kończy się wcześniej. Dłuższy czas wyświetlania oferty jest możliwy płatnie.

Czy można przedłużyć bezpłatną emisję ogłoszenia?
Taka możliwość wiąże się z koniecznością wykupienia płatnej promocji ogłoszenia. Podczas zamieszczania ogłoszenia należy wybrać opcję "Przedłużenie ważności oferty o pracę o siedem dni kalendarzowych" (koszt to 300 złotych netto). Mogą Państwo również skontaktować się w tej sprawie mejlowo.

Czy można ponownie dodać tę samą ofertę?
Bezpłatnie ponowne zamieszczenie tego samego ogłoszenia możliwe jest po upływie miesiąca od dnia publikacji wcześniejszej oferty. W przypadku wykupienia dowolnej opcji płatnej (oprócz logo) można zamieścić to samo ogłoszenie przed upływem wymaganego okresu.

W jaki sposób wystawiane są faktury?
Faktury wystawione są pod koniec danego miesiąca kalendarzowego w formie elektronicznej i przesyłane na adres mejlowy podany w formularzu. Termin płatności to standardowo 14 dni roboczych. Na życzenie wystawiamy faktury w formie drukowanej.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin