O nas

 

PRoto.pl jest portalem informacyjnym poświęconym tematyce PR, a także innym obszarom komunikacji takim, jak: CSR, lobbing, brand marketing, marketing polityczny i regionalny czy promocja. Na rynku działamy od 2004 roku.

PRoto.pl publikuje artykuły, felietony, komentarze i rozmowy z doświadczonymi praktykami i teoretykami PR-u, a także praktyczne wskazówki dla przedstawicieli branży.

Codziennie do ponad 17 000 subskrybentów wysyłamy bezpłatny newsletter ze wszystkimi aktualnościami.

Na PRoto.pl Czytelnicy znajdą również bogatą i specjalistyczną ofertę ogłoszeń rekrutacyjnych, związanych z public relations.

PRoto.pl to nie tylko newsletter i strona internetowa. Do kalendarza najważniejszych wydarzeń branży PR wpisały się na stałe wydarzenia organizowane przez redakcję portalu – gala rozdania PRotonów i cykliczne spotkania Dialog PR.

PRotony to nagrody przyznawane co roku profesjonalistom w dziedzinie komunikacji. Głównym celem konkursu jest wyróżnianie specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR.

www.protony.pl

 

Celem cyklu spotkań Dialog PR jest natomiast skupienie uwagi środowiska public relations w Polsce na bieżących wydarzeniach istotnych dla rozwoju i edukacji branży. Tworzymy możliwość wymiany poglądów PR-owców na temat konkretnych wydarzeń, które mogą być dobrym przykładem lub przestrogą. Dotychczas redakcja PRoto.pl zorganizowała 13 edycji Dialogu. Następna – już w tym roku.

Zarówno spotkania Dialog PR, jak i kolejne edycje PRotonów wspiera Instytut Monitorowania Mediów - lider na polskim rynku monitoringu mediów.

 

Akademia PRoto - projekt szkoleniowy portalu PRoto.pl. Celem Akademii PRoto jest umożliwienie dostępu do praktycznej wiedzy z zakresu komunikacji, PR-u, social mediów, marketingu, wszystkim osobom, które mają potrzebę wzbogacenia swoich kompetencji zawodowych. Trenerami Akademii PRoto są uznani eksperci-praktycy i naukowcy, od wielu lat pracujący w branży PR. W ramach Akademii PRoto mogą Państwo:

  • w dowolnym czasie i miejscu, skorzystać z kursu internetowego złożonego z 18 PR-owych tematów,
  • poszerzać woją wiedzę w trakcie jednodniowych warsztatów i szkoleń otwartych, których proponujemy kilka w każdym miesiącu,
  • przeszkolić większą grupę pracowników w ramach "szytych na miarę" szkoleń zamkniętych lub warsztatów indywidualnych dla kadry zarządzającej (np. warsztaty medialne). Jeżeli cenicie Państwo indywidualne rozwiązania, to właśnie szkolenie zamknięte jest najlepszym rozwiązaniem.

 

 kliknij aby powiększyć

                                                                                         

                                                                                                                

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin