.

 

Ambasadorzy marek: Jakub Błaszczykowski dla mPay

dodano: 
15.02.2024
komentarzy: 
0

14 lutego 2024 roku piłkarz Jakub Błaszczykowski podpisał umowę ambasadorską z dostawcą płatności mobilnych mPay. Został również udziałowcem firmy. 

Wizerunek Błaszczykowskiego pojawi się w materiałach promocyjnych oraz na social mediach spółki. Hasłem przewodnim kampanii z udziałem ambasadora będzie slogan „Płatnosci Fair – Play”. Nowa twarz mPay weźmie udział w wydarzeniach zaplanowanych przez firmę. Będzie także gościem jednego z odcinków podcastu mCast na kanale YouTube. 

Prezes mPay Andrzej Basiak chciałby, żeby współpraca z Błaszczykowskim doprowadziła do zwiększenia aktywności użytkowników oraz wzrostu tempa napływania nowych. Podkreśla, że współpraca z ambasadorem może pomóc dotrzeć do ludzi, którzy „kojarzą aplikację mPay z tylko jedną funkcją, np. zakupem biletów komunikacji miejskiej czy opłacaniem parkingów”. „Jakub pokaże użytkownikom możliwości drzemiące w naszych produktach i usługach” – przekazuje prezes przedsiębiorstwa.

„Od zawsze lubiłem czyste i jasne zasady gry. W swoich przedsięwzięciach biznesowych również kieruję się tym przekonaniem i dlatego zdecydowałem się na współpracę z mPay. Ten fintech ma ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie i pokazuje swoim użytkownikom, że branża finansowa nie musi być skomplikowana, a sama aplikacja może być bardzo funkcjonalnym narzędziem w codziennym życiu” – komentuje Błaszczykowski.

Umowa ambasadorska została podpisana na trzy lata. (an)

Na zdjęciu głównym znajdują się prezes zarządu mPay Andrzej Błasiak i ambasador Jakub Błaszczykowski

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin