.

 

Beata Chądzyńska odchodzi z Huawei

dodano: 
10.03.2022
komentarzy: 
0

Beata Chądzyńska z końcem marca 2022 roku rozstaje się z Huawei. Wypowiedzenie złożyła w poniedziałek, 7 marca. Jak mówi, powodem jej odejścia są kwestie osobiste i nie informuje o szczegółach. Jak dodaje, rozważa teraz różne opcje zawodowe.

Beata Chądzyńska ma wieloletnie doświadczenie w komunikacji i zarządzaniu zespołami, a także w dziennikarstwie ekonomicznym.

Z polskim oddziałem Huawei była związana od września 2017 roku. Na stanowisku Senior PR Managera odpowiadała za strategię PR oraz komunikację marki i produktów Huawei CBG Polska.

Poprzednio pracowała natomiast w agencji First PR. Wcześniej, przez kilkanaście lat, była związana z Grupą TVN – początkowo jako reporter i wydawca w redakcji ekonomicznej TVN24, później jako wicedyrektor ds. informacji biznesowych TVN i zastępca redaktora naczelnego TVN CNBC. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Jak informowaliśmy, w ostatnich dniach współpracę z marką zakończyli piłkarz Robert Lewandowski, jej wieloletni ambasador, a także Marcin Tyszka, fotograf należący do Teamu Huawei. Nastąpiło to po doniesieniach, że marka miała wspierać rosyjskie władze w odpieraniu cyberataków na tamtejszą sieć, którym Huawei zaprzeczyło. (mb)

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin