.

Czy Threads będzie konkurencją dla Twittera?

dodano: 
04.07.2023
komentarzy: 
0

Threads, ściśle powiązana z Instagramem aplikacja, według danych w App Store ma zostać uruchomiona 6 lipca 2023 roku – informuje techcrunch.com.

„Threads to miejsce, w którym społeczność spotyka się, aby omówić wszystko, od tematów, na których Ci zależy dzisiaj, po to, co będzie popularne jutro. Niezależnie od tego, czym się interesujesz, możesz śledzić i łączyć się bezpośrednio ze swoimi ulubionymi twórcami i innymi osobami, które kochają te same rzeczy lub budować własną społeczność, aby dzielić się swoimi pomysłami, opiniami i kreatywnością ze światem” – czytamy w opisie zamieszczonym pod aplikacją w sklepie iOS.

Jak donosi źródło, zamiast budować społeczność od zera, użytkownicy Threads będą mieli już swoich znajomych od początku dzięki połączeniu konta z Instagramem. 

Mimo to Threads będzie samodzielną aplikacją. Zrzuty ekranu z zapowiedzi platformy pokazują, że użytkownik będzie mógł zdecydować, którzy odbiorcy będą w stanie odpowiadać na dany post: wszyscy, osoby obserwowane bądź też wyłącznie te wymienione w poście – czytamy.

Źródło ocenia, że Threads debiutuje w idealnym momencie i może wykorzystać błędy Twittera wynikające z tego, jak zarządza nim Elon Musk.

Źródło: techcrunch.com

(zd)

Źródło:

techcrunch.com, Threads, Instagram’s Twitter competitor, is expected July 6, 4.07.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin