.

Hubert Niedzielski szefem PR-u Porsche

dodano: 
02.10.2023
komentarzy: 
0

Z początkiem października 2023 roku Hubert Niedzielski objął stanowisko kierownika ds. PR i eventów marki Porsche w Polsce. To nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy.

Niedzielski będzie odpowiedzialny przede wszystkim za współpracę z mediami oraz realizację strategii PR marki.  

Dotychczas, przez cztery lata, Hubert Niedzielski był kierownikiem ds. PR marki Volkswagen. Wcześniej z kolei pracował w strukturach Volkswagen Group Polska dla marki Skoda. Z Volkswagen Group Polska związany jest z od 2015 roku. Zaczynał jako specjalista ds. zarządzania produktem posprzedażnym marki Skoda, następnie znalazł się w dziale marketingu jako specjalista ds. produktu oraz specjalista ds. komunikacji w zespole PR, gdzie odpowiadał też za współpracę z mediami oraz politykę informacyjną. Poprzednio z kolei był specjalistą ds. marketingu w firmie Profile VOX, a także – przez niemal cztery lata – rzecznikiem prasowym klubu sportowego Warta Poznań.

Niedzielski jest absolwentem filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską i PR na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu , ukończył ponadto m.in. studia podyplomowe Innowacyjne zarządzanie marką w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Odpowiedzialny do tej pory m.in. za działania PR marki Porsche prowadzone w Polsce Paweł Mazurek objął stanowisko kierownika ds. komunikacji marki ze Stuttgartu-Zuffenhausen. Będzie kontynuował zadania komunikacyjne Porsche w Polsce, w szczególności – rozwój obecności w digital marketingu oraz działania rosnącej sieci dealerskiej.

Nie podano jeszcze, kto zostanie nowym kierownikiem ds. PR marki Volkswagen. (mb)
 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin