.

 

Funkcja „Twoja kolej” ma zwiększyć zaangażowanie na Instagramie

dodano: 
18.12.2023
komentarzy: 
0

Instagram wprowadził funkcję „Twoja kolej”, dzięki której użytkownicy aplikacji mogą przygotowywać spersonalizowane szablony w Stories – informuje socialmediatoday.com. 

Źródło podaje, że pojawiła się opcja tworzenia quizów oraz przypinania gifów, memów, tekstów czy obrazów. Użytkownicy mogą korzystać również z formatów wielokrotnego użytku – czytamy. 

Co więcej, do szablonu można przypiąć opcję „Dodaj swój”. Dzięki niej inni twórcy mają możliwość dołączenia się do wątku i udostępnienia własnych treści odnoszących się do danego tematu – podaje dalej źródło.

W celu wygenerowania własnego szablonu należy dodać do relacji dowolny plik GIF, mem, obraz lub tekst. Następnie trzeba wybrać opcję „Twoja kolej” i wytypować konkretny element, który ma zostać przypięty – czytamy dalej. 

Dostępne są także gotowe szablony Instagrama, stanowiące inspirację lub podstawę do wygenerowania własnych treści. Użycie owej funkcji jest możliwe poprzez kliknięcie w ikonę kostki do gry, która znajduje się na dole ekranu – dowiadujemy się. 

Opcja „Dodaj swoje” jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji – czytamy. (an)

Źródło:

socialmediatoday.com, Instagram Provides New Stories Engagement Options with Custom “Add Yours” Templates, 16.12.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin