.

Kool Things powiększa zespół

dodano: 
06.08.2021
komentarzy: 
0

Warszawska agencja gamingowa z początkiem sierpnia 2021 roku powiększyła zespół. Nowo utworzone stanowisko Senior PR Managera objął Mateusz Bachłaj.

Do jego zadań należeć będzie m.in. koordynacja obsługi public relations marki Razer w Polsce, Rosji, Turcji, na Węgrzech oraz w Czechach (w szczególności planowanie działań dla zespołu PR). Zajmie się także zarządzaniem międzynarodową kampanią PR, którą agencja zrealizuje na rzecz chińskiego mediowego koncernu Bilibili.

Poprzednio, od czerwca 2020 roku, Mateusz Bachłaj pracował w Nazwa.pl jako PR Manager, gdzie odpowiadał za przegląd i realizację strategii komunikacyjnej spółki, integrację kanałów marki, działania kryzysowe, PR korporacyjny, PR produktowy, media relations, realizację planów mediowych oraz współpracę z liderami opinii i influencerami.

Wcześniej przez blisko trzy lata związany był z krakowską agencją WĘC Public Relations, gdzie pełnił kolejno funkcje PR Executive, Senior PR Executive oraz PR Specialist – Teamleader. Od 2017 roku odpowiadał za działania dla firm związanych z branżą gamingową, esportową i technologiczną, takich jak Acer, Predator, ADATA, XPG, a także Polska Liga Esportowa i Fantasyexpo. Doświadczenie zdobywał także w TVN24. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin