.

 

Magdalena Cielecka krytykowana za reklamę wódki

dodano: 
20.07.2023
komentarzy: 
0

Temat szkodliwości promowania alkoholu w mediach przez celebrytów powrócił za sprawą aktorki Magdaleny Cieleckiej, która w lipcu 2023 roku wystąpiła w reklamie wódki Żółądkowej Gorzkiej, produkowanej przez Stock Polska.

19 lipca 2023 roku o sprawie stało się głośno za sprawą wpisu Jana Śpiewaka, aktywisty oraz influencera, który często piętnuje promowanie napojów alkoholowych przez osoby znane. W poście na Instagramie zwrócił on uwagę na wypowiedzi aktorki z przeszłości, w których wspominała swoje negatywne doświadczenia z alkoholem wśród bliskich jej osób. Przypomniał wyznanie, w którym Cielecka opowiedziała o życiu z ojcem alkoholikiem i tym samym traumie, którą, jak mówiła, naznaczone zostało jej dzieciństwo.

Źródło: Instagram/ janekspiewak

 

Internauci także nie szczędzili aktorce słów krytyki. Na instagramowym profilu Cieleckiej pojawiły się liczne komentarze osób rozczarowanych jej postawą. Negatywne opinie na temat jej współpracy z marką alkoholu zostały opublikowane pod wieloma postami aktorki, w tym pod ostatnim wpisem, w którym poinformowała ona o wyjeździe na urlop. Internauci zwracają m.in. uwagę, że publikacja tego wpisu Cieleckiej zbiegła się w czasie z nagłośnieniem jej udziału w reklamie wódki.

 Źródło: Instagram/ cielecka_magda.official

Aktorka nie odniosła się jeszcze do sprawy.

Nie wypowiedziały się także jej menadżerka oraz firma, z ktorą Cielecka nawiązała współpracę. (zd)

Źródło:

Zdjęcie główne: Facebook/ Magdalena Cielecka
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin