Marek Myślicki w Stor9_

dodano: 
02.02.2022
komentarzy: 
0

Marek Myślicki z początkiem lutego 2022 roku dołączył do agencji Stor9_, świadczącej usługi z zakresu influencer marketingu i produkcji contentu, obsługującej m.in. współprace komercyjne i wizerunkowe Anny Lewandowskiej. Myślicki znajdzie się w kadrze zarządzającej agencji. Objął nowo utworzone stanowisko Chief Growth Officera, na którym będzie rozwijał pracę działów Influencer Marketing, Talents, PR & Marketing, a także blisko współpracował z działem New Business.

Jak mówi Anna Zielińska, CEO Stor9_, agencja wprowadza obecnie zmiany, które mają na celu „optymalizację biznesu” i skupienie się na obszarach influencer marketingu, prowadzenia talentów oraz produkcji treści reklamowych z ich udziałem.

Myślicki poprzednio pracował we wrocławskiej agencji influencer marketingu GetHero jako PR & Strategic Partnership Director. Wcześniej był związany z Abstra (obecnie Studi), ViacomCBS oraz Discovery Networks International. Jest przewodniczącym Grupy Roboczej Influencer Marketing w ramach IAB Polska. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin