.

Marki odpowiadają na najnowszą piosenkę Shakiry

dodano: 
13.01.2023
komentarzy: 
0

12 stycznia 2023 roku kolumbijska piosenkarka Shakira we współpracy z Bizarrapem opublikowała utwór, w którym nawiązuje do szeroko komentowanego ostatnio w showbiznesie rozstania z piłkarzem Gerardem Pique. 

W drugiej zwrotce piosenki Shakira śpiewa „Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio”. Niektóre marki postanowiły wykorzystać fakt „wystąpienia” w utworze w kreatywny sposób. 

Liczba wyświetleń piosenki Shakiry w serwisie YouTube w 16 godzin osiągnęła 32 mln. To również mogło być powodem szybkich reakcji tak dużych marek jak Renault Twingo. 

Zaledwie parę godzin po opublikowaniu przez Shakirę piosenki, Renault Espana na Twitterze opublikowało wpis o treści „Dla facetów i dziewczyn takich jak ty! Podkręć głośność!” wraz ze zdjęciem samochodu Twingo.

Brak alternatywnego opisu tekstowego dla tego zdjęcia

Źródło: twitter.com/Renault_Esp

Z kolei na francuskim koncie Renault znalazło się odniesienie do piosenki „Whenever, wherever” („#Renault #Twingo will still support you Shakira whenever, wherever, tlum: #Renault #Twingo wciąż będzie wspierać cię, Shakiro, kiedykolwiek, gdziekolwiek”).

 

Źródło: twitter.com/renault_fr

W sieci pojawiło się też wiele wpisów sugerujących odpowiedź Casio na utwór. Jedno z kont opublikowało na Twitterze zdjęcie Roberta Lewandowskiego z owym zegarkiem na ręku i „odpowiedzią” polskiego oraz hiszpańskiego piłkarza skierowaną do Shakiry, inne zamieściło archiwalne zdjęcie piosenkarki z zegarkiem Casio na ręku. Profile te, jak wyjaśnia Casio, nie są jednak oficjalnymi kontami marki. Pique podczas ostatniego ze spotkań federacji ogłosił z kolei, że Kings League rozpoczęła współpracę z firmą Casio, mówiąc, że „ten zegarek jest na całe życie”. Rozdał też wtedy w studio zegarki tej marki.

Brak alternatywnego opisu tekstowego dla tego zdjęcia

Źródło: twitter.com/CasioMX_Oficial

Piosenki można wysłuchać tutaj: 

Źródło: YouTube/Bizarrap

 

(zd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin