.

 

Michał Proszowski kończy pracę dla PGE Narodowego

dodano: 
21.12.2021
komentarzy: 
0

W grudniu 2021 roku Michał Proszowski, pełniący funkcję dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu oraz rzecznika prasowego PGE Narodowego, rozstaje się ze spółką PL.2012+, operatorem stadionu. Był z nią związany przez blisko osiem lat.

Proszowski dołączył do firmy w 2014 roku, a funkcję rzecznika objął w lutym 2021 – przejął wówczas zadania Moniki Borzdyńskiej, która awansowała na członka zarządu spółki PL.2012+. Zajmował się kreowaniem marki stadionu, udziałem w organizacji wydarzeń odbywających się w przestrzeniach areny oraz promocją oferty obiektu. Z zespołem rozwijał kanały komunikacji PGE Narodowego, zajmował się opracowywaniem i realizacją planów PR oraz marketingowych. Był członkiem zespołów projektowych i operacyjnych PGE Narodowego i brał udział w organizacji największych eventów w Polsce. Był również członkiem zespołu odpowiedzialnego za negocjacje nowej umowy sponsoringowej.

Przed objęciem dotychczasowego stanowiska Proszowski był w spółce menedżerem odpowiedzialnym za komunikację stadionu w internecie i zastępcą dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu. W latach 2012-2014 był wydawcą strony głównej Onetu, współpracował również m.in. z wydawnictwem Presspublica (dzisiaj Gremi Media), a karierę zaczął w 2008 roku od stażu reporterskiego w dziale ekonomicznym Rzeczpospolitej.

Jest absolwentem studiów Executive MBA walidowanych przez Rotterdam School of Management pod patronatem Business Centre Club. Ukończył też dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz media relations w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.

Michał Proszowski z początkiem stycznia 2022 roku zacznie pracę w agencji Pro science, wyspecjalizowanej w działaniach dla i z udziałem środowiska akademickiego.

Operator stadionu prowadzi rekrutację na stanowisko dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu. Do czasu jego wybrania bieżącym kontaktem z mediami zajmie się zespół, który dotychczas ściśle współpracował z Proszowskim. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin