.

 

Przypinki „PUTIN IDI NA CHUJ” i „SLAVA UKRAINI” w ofercie YES

dodano: 
12.04.2022
komentarzy: 
0

„YES dla Ukrainy, NO dla Putina” – pod takim hasłem marka biżuterii YES ruszyła z inicjatywą, która ma na celu wsparcie Ukrainy. W ofercie firmy pojawiły się specjalne przypinki.

12 kwietnia 2022 roku YES na swojej stronie internetowej ruszyło z inicjatywą, której celem jest wsparcie Ukrainy zaatakowanej przez Rosję. Marka zaprojektowała dwie specjalne przypinki z hasłami, które często pojawiają się w przestrzeni publicznej w związku z wojną: „SLAVA UKRAINI” i „PUTIN IDI NA CHUJ”. „To wyraz naszej niezgody na nieuzasadnioną agresję” – przekazuje marka. „Atak Rosji na Ukrainę trwa już drugi miesiąc i z bólem obserwujemy to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Nie ustajemy we wspieraniu naszych sąsiadów” – czytamy na stronie YES. Marka informuje, że poza wsparciem finansowym, które przekazała na pomoc Ukraińcom, chce „na własny sposób zamanifestować solidarność z sąsiadami”.

Cały zysk ze sprzedaży przypinek zostanie przekazany na pomoc Ukraińcom. Przypinki można kupić w przedsprzedaży wyłącznie na stronie marki. Wysyłka zamówień odbędzie się 6 maja 2022 roku. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin