.

 

PZPN odsuwa Jakuba Kwiatkowskiego od kadry

dodano: 
06.12.2023
komentarzy: 
0

Jakub Kwiatkowski, dotychczasowy rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej i Team Manager kadry, został odsunięty od pracy przy reprezentacji Polski – informuje portal meczyki.pl. Jak dodaje źródło, wszystko wskazuje na to, że współpraca Kwiatkowskiego z PZPN-em może zmierzać ku końcowi.

Kwiatkowski pracował przy reprezentacji Polski od dziesięciu lat. Początkowo tylko jako rzecznik prasowy PZPN-u, a w ostatnich latach także jako Team Manager kadry. Ma doświadczenie zarówno przy organizacji pracy mediów, jak i reprezentacji Polski podczas eliminacji i w trakcie turniejów – czytamy. 

Jak donosi przegladsportowy.onet.pl, w mediach społecznościowych jakiś czas temu pojawił się tajemniczy wpis komentatora TVP Sport Mateusza Borka. 

„Szokująca decyzja. Pułkownik Kwiatkowski to porządny facet. Adam Nawałka nie lubi tego" – napisał Borek. 

PZPN przekazał PRoto.pl, że 5 grudnia 2023 roku odbyło się spotkanie dotyczące dalszej współpracy organizacji z Jakubem Kwiatkowskim. Nie ujawniają jednak więcej informacji na ten temat. (ao)

Źródło:

przegladsportowy.onet.pl, Szokująca decyzja PZPN! Kluczowy pracownik odsunięty od kadry!, 5.12.2023/ meczyki.pl, Szokująca decyzja PZPN. Federacja rezygnuje z Jakuba Kwiatkowskiego [NASZ NEWS], 5.12.2023/ Zdjęcie główne: instagram.com/kuba_kwiat
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin