.

 

Tomasz Kułakowski dołączył do N42 Creative Solutions

dodano: 
11.06.2024
komentarzy: 
0

W czerwcu 2024 roku Tomasz Kułakowski dołączył do N42 Creative Solutions. Objął w agencji stanowisko Head of Content.

W tej roli pokieruje nowo utworzonym zespołem ds. treści, który będzie odpowiadać za działania contentmarketingowe: dbanie o jakość i spójność treści, monitorowanie wyników kampanii, raportowanie oraz dostosowanie strategii w oparciu na analizach efektywności.

Do tej pory Kułakowski był rzecznikiem prasowym producenta napojów Krynica Vitamin. Odpowiadał za public relations, relacje inwestorskie, działania CSR i komunikację wewnętrzną. Z firmą był związany od grudnia 2020 roku, z krótką przerwą w 2022 roku, podczas której pełnił funkcję Account Directora w agencji PR Hub.

Wcześniej był dziennikarzem. W 2020 roku pracował jako reporter programu „Czarno na Białym” w TVN24. W latach 2012-2019 był z kolei korespondentem telewizji Polsat w Moskwie. Przedtem, w latach 2008-2011, był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia. W swojej karierze publikował w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowej Europie Wschodniej”.

Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną w Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, gdzie był szefem klubu rzeczników i rzeczniczek. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin