.

Warmia i Mazury promują przyrodniczy i inwestycyjny potencjał regionu

dodano: 
29.06.2022
komentarzy: 
0

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego w czerwcu 2022 roku wystartował z kampanią outdoorową ukazującą przyrodnicze i inwestycyjne walory regionu.

Billboardy 3D z hasłem „Tutaj kreacja to rekreacja. Stwórz swój biznes na Warmii i Mazurach” pojawiły się w pięciu wybranych miastach w Polsce: Gdyni, Łodzi, Szczecinie, Poznaniu oraz Warszawie.

Celem działań jest zwrócenie uwagi przedsiębiorców na atrakcyjność regionu Warmii i Mazur dla biznesu – nie tylko w wymiarze zaawansowanych rozwiązań, ale także warunków środowiskowych.

„Realizując działania pod hasłem: »Tutaj kreacja to rekreacja« chcemy pokazać, że obszar Warmii i Mazur stwarza idealne rozwiązanie dla biznesu, łączące dostęp do niezwykłej przyrody oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Duży potencjał gospodarczy sprzyja nie tylko budowaniu tu biznesu od podstaw. Jest również dobrą alternatywą dla wszystkich przedsiębiorców poszukujących nowych lokalizacji do przeniesienia już istniejących firm lub otwarcia kolejnych filii. Nowoczesna infrastruktura biznesowa i walory środowiskowe to niepowtarzalny wyróżnik województwa w skali całego kraju” – mówi Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Do produkcji reklam wykorzystano m.in. komponenty pochodzące z recyklingu.

Kampania będzie realizowana w 2022 oraz 2023 roku. Jest ona kolejnym działaniem samorządu województwa nawiązującym do hasła, które towarzyszy regionowi od 2014 roku, czyli „Zdrowe życie, czysty zysk”, mającego podkreślić przyrodniczo-gospodarczą atrakcyjność Warmii i Mazur. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin