.

LinkedIn ulepsza newslettery i dodaje klikalne linki na zdjęciach

dodano: 
01.02.2023
komentarzy: 
0

LinkedIn na swojej stronie ogłosił aktualizację kilku funkcji na platformie oraz dodanie nowych narzędzi. Serwis wprowadza zmiany m.in. w newsletterach, a także udostępnia klikalne linki na zdjęciach i filmach.

Platforma zapewnia, że od teraz zapis do biuletynu będzie łatwiejszy. Przycisk subskrypcji zostanie umieszczony w profilu autora. Pojawi się także możliwość udostępniania linku odsyłającego do subskrypcji newslettera.

Źródło: linkedin.com

Kolejną zmianą będzie poprawa dotarcia do biuletynów. LinkedIn zapowiada, że znajdowanie newsletterów w wynikach wyszukiwania będzie teraz łatwiejsze, a wszystkie biuletyny będą widoczne w wyszukiwarce pod nazwą wybraną przez twórcę.

Źródło: linkedin.com

LinkedIn zapowiedział także, że ulepszy wykrywanie artykułów w wyszukiwarce. Członkowie platformy będą mogli dostosowywać tytuły i opisy pod zasady SEO, aby kontrolować sposób wyświetlania artykułów, a tym samym ułatwiać innym znajdowanie ich treści.

Platforma dodaje także narzędzie klikalnych linków na zdjęciach lub filmach. Użytkownicy będą mogli umieszczać naklejkę z linkiem odsyłającym do innych materiałów.

Źródło: linkedin.com

Serwis zapowiada także wprowadzenie nowej strony z narzędziami analitycznymi, na której możliwy będzie dostęp do szczegółowych statystyk. LinkedIn chce, aby narzędzia analityczne, które wprowadził w ostatnim czasie, były dostępne dla twórców w jednym miejscu.

Rozszerzona ma zostać także funkcja planowania publikacji. LinkedIn zapowiada, że niedługo twórcy artykułów i biuletynów będą mogli korzystać z tych samych narzędzi do planowania, które serwis wprowadził dla postów.

LinkedIn podał także, że platforma ma już ponad 900 mln użytkowników na całym świecie. (bs)

Źródło:

linkedin.com, Creators’ Edition: newsletters enhancements, SEO, analytics & more + Inspiring conversations about building character, finding your next play, AR & AI, 31.01.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin