Mama Ginekolog znów krytykowana. Chodzi o dresy

dodano: 
25.01.2022
komentarzy: 
0

Mama Ginekolog znów mierzy się z krytyką ze strony internautów – przekazuje radiozet.pl. Nicole Sochacki-Wójcicka została oskarżona o plagiat ubrań znanej marki – czytamy.

Kontrowersje wywołały zaprezentowane przez Mamę Ginekolog ubrania. Blogerka już od kilku lat prowadzi sklep z odzieżą czy kosmetykami. Tym razem zaprezentowała kolorowy dresowy, który zdaniem internautów jest bardzo podobny do zestawu popularnej sportowej marki – opisuje źródło. Komentujący zarzucili Sochacki-Wójcickiej plagiat – taka ocena znalazła się m.in. w na profilu blogerki działającej w sieci jako Niewyparzona Pudernica. Na Instagramie zmaieściła ona Stories, w którym zestawiła oba produkty.

Źródło: instagram.com/niewyparzona_pudernica

Czytamy dalej, że Mama Ginekolog odniosła się do sprawy, twierdząc, że „nauczyła się już przyjmować tak powszechną w sieci krytykę”.

Jesienią 2021 roku Nicole Sochacki-Wójcicka mierzyła się z kryzysem wizerunkowym po tym, jak okazało się, że nie zdała egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii i położnictwa. Ta informacja oburzyła część jej obserwatorów, bo myśleli oni, że lekarka jest już specjalistką. (mb)

Źródło:

radiozet.pl, Mama Ginekolog znów w ogniu krytyki. Zarzucono jej plagiat produktów znanej marki. "Się nie kradnie", Kacper Myszkowski, 24.01.2022/ Zdjęcie główne: screen z wideo na instagram.com/mamaginekolog
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin