.

 

PZPN kończy współpracę z Jakubem Kwiatkowskim

dodano: 
07.12.2023
komentarzy: 
0

6 grudnia 2023 roku Polski Związek Piłki Nożnej przekazał PRoto.pl, że dzień wcześniej odbyło się spotkanie dotyczące przyszłości Jakuba Kwiatkowskiego w organizacji. 7 grudnia 2023 roku PZPN opublikował na swojej stronie oficjalny komunikat informujący o zakończeniu współpracy z dotychczasowym rzecznikiem prasowym i Team Managerem kadry.  

„Decyzją selekcjonera reprezentacji Polski oraz dyrektora Departamentu Komunikacji i Mediów Jakub Kwiatkowski zakończył współpracę z PZPN” – pisze organizacja. 

Czytaj też: PZPN odsuwa Jakuba Kwiatkowskiego od kadry

Swoje oświadczenie postanowił opublikować także Kwiatkowski. We wpisie na platformie X podkreślił, że „trudno zebrać myśli i ubrać w słowa 11 lat pracy w PZPN”. „Jak dowiedzieliście się wszyscy z opasłego i anonimowego komunikatu PZPN, nadszedł dzień, w którym skończyłem swoją niesamowitą przygodę w pracy z reprezentacją” – dodaje były rzecznik prasowy organizacji. 

„Gdyby to ode mnie zależało, to oczywiście ta przygoda trwałaby dłużej, ale na pewne rzeczy w życiu nie mamy wpływu” – czytamy. 

Kwiatkowski w oświadczeniu zawarł podziękowania dla piłkarzy reprezentacji, trenerów i sztabu organizacyjnego kadry, a także dziennikarzy i kibiców. Jak wspomina, ma nadzieję, że „zwolniony z blokady” będzie mógł „nieco swobodniej komentować polską piłkę”. (ao)


Źródło: twitter.com/KwiatkowskiKuba

Źródło:

Zdjęcie główne: instagram.com/kuba_kwiat
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin