REKLAMA

Grupa TVN

ul. Wiertnicza 166
Warszawa
(22) 856 60 60
Joanna Górska

Nagrody:

Wybrane nagrody 2008
Premium Brand 2008 (MMT Management) - Telewizja TVN po raz kolejny zdobyła nagrodę Premium Brand. To wyróżnienie dla marek o najwyższej reputacji w oczach opinii publicznej. Telewizja TVN okazała się bezkonkurencyjna w ogólnym rankingu Premium Brand.

Spółka o najlepszych relacjach inwestorskich (Institutional Investor) - Grupa TVN została uznana za spółkę mediową o najlepszych relacjach inwestorskich w Europie.

Mistrz wizerunku (Manager Magazin) - Telewizja TVN, pokonując setkę rywali, została uznana przez menedżerów za firmę o najlepszym wizerunku w Polsce.

MARQA 2008 (Rzeczpospolita)- TVN już po raz czwarty została uznana za najmocniejszą i najcenniejszą polską markę medialną i awansowała na 7. pozycję w zestawieniu wszystkich polskich marek obecnych na rynku.

Grand Press 2008 (Press) - Bogdan Rymanowski, dziennikarz TVN24 i prowadzący program "Kawa na ławę" w TVN, został uznany za Dziennikarza Roku 2008.

Nagrody otrzymali również: Anna Ferens i Ewa Stankiewicz, autorki filmu dokumentalnego "Trzech kumpli", Szymon Hołownia - dyrektor programowy kanału Religia.tv i współprowadzący program "Mam Talent!" oraz Beata Biel z redakcji Superwizjera.

Złote Rankingi Forbesa - Piotr Walter, Prezes Grupy TVN, został wyróżniony przez miesięcznik Forbes w kategorii Złote Rankingi Forbesa. Nagrodę tę przyznano za zwycięstwo TVN i zdobycie prestiżowego tytułu Marki Najwyższej Reputacji w Polsce w badaniu PremiumBrand.

Inne informacje:

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin