Targi Event 2012

dodano: 
02.10.2012
komentarzy: 
0

Już dziś ruszają IV Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2012. PRoto.pl zaprasza do Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. W trakcie dwóch dni blisko 100 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi dla branży eventowej.

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z niestandardowymi atrakcjami eventowymi, aktualnymi rozwiązaniami technicznymi zapewniającymi odpowiednią oprawę wydarzeń, a także obiektami na organizację imprez czy usługami z zakresu ich obsługi. W tym roku po raz pierwszy zwiedzający będą mogli poznać możliwości City Games Creator, serwisu pozwalającego na projektowanie i rozgrywanie gier miejskich z wykorzystaniem aplikacji mobilnych.

Nie zawiodą się też miłośnicy wykładów i prelekcji. Targom towarzyszyć będzie szeroki program konferencji, podczas których polscy, a także zagraniczni eksperci będą opowiadać o kulisach eventowego biznesu. Pierwszego dnia, z inicjatywy Stowarzyszenia Branży Eventowej, odbędzie się konferencja „Event = kasa. Czyli o pieniądzach w eventach” z udziałem polskich i międzynarodowych specjalistów. Będą oni dyskutować nt. zwrotu z inwestycji w eventach, optymalizacji kosztów w kryzysie, a także promocji regionu za pomocą imprez i branży eventowej na Litwie. Na bazie Niemiec zostanie z kolei omówiona współpraca między zleceniodawcami a organizatorami eventów, a Gdańsk posłuży za przykład w rozmowie o budżecie biur promocji miast. Co więcej, ekspert z Euro RSCG Sensors poprowadzi spotkanie „Budowanie brand experience podczas eventów wizerunkowych”. Drugiego dnia targów tematem przewodnim będzie ubezpieczenie imprez (konferencja organizowana przez Mak On-line „Ubezpiecz event i śpij spokojnie”), a także marketing zapachowy (w ramach spotkania z cyklu Akademii Selekcjonera Eventmapa.pl zatytułowanego „Zapach udanego eventu”). Na koniec Stowarzyszenie Autorów ZAiKS podejmie zagadnienia związane z wykorzystaniem utworów podczas eventów.

Oprócz spotkań merytorycznych, zwiedzających czekają inne atrakcje. Wymagana jest rejestracja on-line – wówczas udział w Targach jest bezpłatny. Można jej jednak dokonać także w dniu wydarzenia, na miejscu – wtedy koszt wejściówki wynosi 30 zł. Więcej informacji na stronie.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin