Paulina Wiesiołek

Obecne stanowisko:

PR Manager w edrone i click community

PR Manager w edrone, firmie proponującej system CRM (Customer Relationship Management) dla e-Commerce. Do jej obowiązków należy dbanie o wizerunek i komunikację marki w mediach społecznościowych, tradycyjnych oraz na wydarzeniach branżowych. Jest odpowiedzialna też za e-PR i PR wewnętrzny firmy.
Paulina Wiesiołek studiowała zarządzanie i marketing, ukończyła również finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę w public relations rozpoczęła 2015 roku, kiedy dostała pracę Project Managera w krakowskiej firmie Project Success organizującej konferencje biznesowe i szkolenia dla firm oraz osób indywidualnych z trenerem, coachem i psychologiem – Mateuszem Grzesiakiem. Była odpowiedzialna za zarządzanie całym projektem oraz marketingiem. Do jej obowiązków należało również dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także prowadzenie działań w mediach społecznościowych.
Obecnie pracuje również w agencji digitalowej click community jako PR Manager, gdzie ma takie same obowiązki jak w edrone.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin