Instagram testuje nowy sposób reagowania na Stories. Bez wysyłania prywatnej wiadomości

dodano: 
05.11.2020
komentarzy: 
0

Instagram testuje nowy sposób reagowania na Stories oraz wyświetlania reakcji autorowi danej relacji – podaje socialmediatoday.com. Jak czytamy, reakcje w nowej formie nie byłyby już wysyłane w prywatnej wiadomości, za to wyświetlałaby się w Stories. Źródło podaje informacje za studentem informatyki Allessandrem Paluzzim, który na Twitterze podzielił się doniesieniami o zmianach.

Źródło: twitter.com/alex193a

Źródło informuje, że obecna formuła nie jest zbyt wygodna, ponieważ autor relacji oprócz odpowiedzi w formie emoji w Stories za każdym razem otrzymuje również wiadomość do skrzynki odbiorczej. Socialmediatoday.com twierdzi, że lepiej sprawdziłaby się opcja reakcji w jednym powiadomieniu.

Źródło: socialmediatoday.com

Dalej czytamy, że nie wiadomo jeszcze dokładnie, w jaki sposób będą wyświetlane reakcje pojawiające się bezpośrednio w Stories. Źródło informuje jednak za Paluzzim, że wraz z tą zmianą mogą zostać udostępnione też nowe animacje takich odpowiedzi na relacje.

Źródło: twitter.com/alex193a

Czytaj też: Instagram testuje nowy sposób korzystania ze Stories

(kd)

Źródło:

socialmediatoday.com, Instagram's Testing a New Way for Users to React to Stories Without Sending a DM, Andrew Hutchinson, 4.11.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin