LinkedIn dodaje nowe opcje dla grup

dodano: 
18.12.2019
komentarzy: 
0

Czy w 2020 roku grupy na LinkedInie znów zaczną cieszyć się zainteresowaniem użytkowników? Zdaniem socialmediatoday.com może się tak zdarzyć, ponieważ portal społecznościowy wprowadza nowe opcje, które dodatkowo mają pomóc zwiększyć zaangażowanie i interakcje internautów.

Jak czytamy, LinkedIn zaprezentował w grudniu 2019 roku dziewięć nowych funkcji dla administratorów i członków grup.

Pierwszą z nich jest Moderate new post, dzięki której każdy nowy post przed publikacją będzie musiał zostać zatwierdzony przez administratora.

Kolejnym ułatwieniem dla moderatorów jest New Invitation Setting. Administratorzy będą mogli decydować o tym, czy użytkownicy mogą zapraszać do grupy osoby ze swojej listy kontaktów.

Filter Members pozwoli moderatorom wyszukiwać członków grupy na podstawie filtrów takich jak ich lokalizacja, branża lub firma, w której pracują, czy szkoła, jaką ukończyli.

Administratorzy będą mogli także usunąć wszystkie posty opublikowane w grupie przez wybranego użytkownika dzięki opcji Delete All Posts oraz blokować osoby bezpośrednio z komentarzy, jaki zamieściły, dzięki funkcji Block Member from Comment.

Dla użytkowników powstało Search for Content, które pozwoli wyszukać komentarze lub posty na podstawie słowa-klucza. Dzięki opcji Share Groups będzie można udostępniać informacje o grupie na tablicy lub w wiadomościach prywatnych. Funkcja Admin Recommendations da możliwość wyszukiwania postów, które administrator oznaczył jako rekomendowane.

Ostatnią nowością jest Refined Notifications – czyli ulepszone powiadomienia z grup, dzięki którym użytkownicy będą informowani o najlepiej dopasowanych postach.

Źródło zwraca uwagę, że choć żadna z nowych opcji nie jest rewolucyjna, to wprowadza kontrolę i funkcjonalność, których do tej pory brakowało w linkedinowych grupach. (ak)

Źródło:

socialmediatoday.com, LinkedIn Adds New Features for Groups to Help Boost Engagement, Andrew Hutchinson, 18.12.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin