Michał Mizior został Head of PR w Kool Things

dodano: 
22.01.2021
komentarzy: 
0

Do zespołu agencji Kool Things w grudniu 2020 roku dołączył Michał Mizior. Objął nowo utworzone stanowisko Head of PR, powstałe w związku z rozwojem agencji.

Mizior przejął też obowiązki Pawła Borawskiego, byłego menedżera odpowiedzialnego za PR i new business, który jest obecnie w firmie kierownikiem projektu R&D.

Michał Mizior pokieruje działem PR, będzie odpowiedzialny za opiekę nad kluczowymi klientami agencji, takimi jak Razer czy PUBG, a także nadzór nad realizacją zadań w Polsce oraz na rynkach zagranicznych (m.in. Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Turcja oraz Rosja).

Mizior z branżą gamingową związany jest od wielu lat, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Zdobywał doświadczenie m.in. w takich firmach jak CENEGA, gdzie przez ponad trzy lata był Senior PR & Events Managerem, czy CD Projekt / CDP.pl, gdzie zajmował się marketingiem gier wideo. Współpracował z takimi wydawcami jak Activision Blizzard, 2K, Bethesda, Bandai Namco, Square Enix, Capcom, SEGA czy Warner Bros. – był odpowiedzialny za opracowanie i realizację całościowych działań PR dla należących do nich marek i serii gier (m.in. DOOM, Borderlands, Mortal Kombat, Mafia, Tekken, Yakuza, Hitman, Resident Evil, Tomb Raider czy Fallout). Ma też doświadczenie we współpracy z mediami, organizacji eventów dla prasy i klientów oraz stref gamingowych na targach expo (m.in. Warsaw Games Week, Poznań Games Arena, Pyrkon). (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin