Plany PSPR-u

dodano: 
17.01.2008
komentarzy: 
0

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations ogłosił główne cele na pierwszy kwartał 2008 roku. Są to: wybory w regionach, zmiana strony www oraz organizacja tematycznych seminariów. W mazowieckim oddziale obędzie się Walny Zjazd Członków stowarzyszenia. Organizacją zajmuje się Lidia Marcinkowska, przewodnicząca oddziału. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej 11 lutego w siedzibie agencji Boom przy ulicy Zielnej 39. O szczegółach spotkania organizatorzy będą informować na bieżąco.

Również w Łodzi będzie miało miejsce Walne Zgromadzenie. Łódzcy PR-owcy spotkają się w Łódzkim Domu Kultury przy ul.Traugutta 18 w sali 308. W trakcie spotkania zostaną przedstawione sprawozdania merytoryczne oraz finansowe za rok 2007.Odbędą się także wybory zarządu. Na wypadek, gdyby nie udało się zebrać kworum, podane zostały dwa terminy:

I termin 30 stycznia godzina 17.30,
II termin 30 stycznia godzina 18.00.

Organizatorem jest przewodnicząca oddziału łódzkiego, Justyna Jedlińska.

Dolnośląski oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations przygotowuje się do obchodów pierwszej rocznicy swojego istnienia. Z tej okazji niebawem odbędzie się spotkanie z Michałem Macierzyńskim oraz Markiem Woźniakiem. Spotkanie dotyczyć będzie specyfiki PR dla branży finansowej oraz komunikowania w Internecie; odbędzie się ono 28 stycznia w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego o godzine 18.

Na Śląsku odbędzie się spotkanie pod roboczym tytułem „Śląski PR – reaktywacja”. W najbliższej przyszłości planowany jest także Walny Zjazd Członków oraz wybory nowego zarządu Oddziału. Spotkanie organizuje dr Anna Adamus-Matuszyńska.

Trwają takż prace nad powołaniem wielkopolskiego oddziału PSPR. Spotkanie odbędzie się 23 stycznia w Poznaniu w sali seminaryjnej Katedry Publicystyki Ekonomicznej i Public Relations Akademii Ekonomicznej (Al. Niepodległości 11, budynek B, III piętro sala 324) o godz. 17 i będzie miało tytuł „Komunikacja 2.0, czyli ewolucja e-PR. Zainteresowani proszeni są o kontakt: info@polskipr.pl.
We współpracy z agencją interaktywną IDEO powstaje także nowy serwis Stowarzyszenia. Będzie dostępny pod adresem polskipr.pl.

Nowe władze Stowarzyszenia organizują także objazdowe seminarium pod roboczym tytułem „PR Regionów”. Odbędzie się ono we wszystkich oddziałach PSPR-u. Podzielone zostanie na dwie części: ogólną (ci sami prelegenci w każdym z regionów), a także regionalną (prelegenci z danego rejonu). W oparciu o spotkania Stowarzyszenie planuje wydanie obszernej publikacji dotyczącej public relations dla regionów. Prelegentami będą przedstawiciele PSPR-u, specjaliści związani z promocją regionów, urzędnicy administracyjni a także akademicy. Więcej informacji na ten temat udziela Szymon Sikorski: szymon.sikorski@polskipr.pl. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin