PR Forum 2009

dodano: 
17.06.2009
komentarzy: 
0

Katedra Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych Akademii Ekonomicznej w Katowicach organizuje po raz szósty konferencję PR Forum „Public Relations-Sztuka skutecznej komunikacji w teorii i praktyce”. Spotkanie odbędzie się w dniach 21-23 września 2009 w Hotelu STOK w Wiśle.

PR FORUM to połączenie wiedzy teoretycznej z wymianą doświadczeń praktyki, służy badaczom i praktykom public relations, jednocześnie promując profesję, która nieustannie się rozwija, co roku poszerzając obszar dyskusji o nowe zagadnienia.

Celem tegorocznej konferencji jest prezentacja problemu reputacji i wizerunku w czasach kryzysu gospodarczego, jak również zagadnienia społecznej odpowiedzialności organizacji, roli mediów w komunikacji kryzysowej oraz funkcjach public relations w zarządzaniu publicznym.

W trzydniowych obradach przedyskutowane zostaną między innymi zagadnienia:
- Teoretyczne i metodologiczne problemy public relations.
- Funkcje public relations w zarządzaniu publicznym.
- Wizerunek i marka państwa.
- Reputacja w czasie kryzysu.
- Rola mediów w komunikacji biznesowej. - Wizerunek a społeczna odpowiedzialność firmy.
Na tegoroczną konferencję szczególnie zapraszamy praktyków i specjalistów, zajmujących się komunikacją oraz kreowaniem wizerunku we własnej branży.

Zainaugurowany w 2004 roku cykl konferencji ujawnił wiele zagadnień związanych ze skutecznym i efektywnym komunikowaniem, stojących przed podmiotami życia społecznego. PR Forum cieszy się popularnością i uznaniem wśród specjalistów z zakresu public relations.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie www.ae.katowice.pl

Patronat honorowy konferencji objęli: Marszałek Województwa Śląskiego Bogusław Śmigielski, Burmistrz Miasta Wisły Andrzej Molin, JM Rektor Akademii Ekonomicznej w Katowicach prof. dr hab. Jan Pyka

Patronami konferencji są: Instytut Monitorowania Mediów i Polskie Stowarzyszenie Public Relations. PRoto jest patronem medialnym wydarzenia. (mk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin