Synertime najbardziej interaktywną agencją PR na FB

dodano: 
08.08.2014
komentarzy: 
0

Warszawska agencja PR Synertime zadebiutowała właśnie w lipcowym raporcie Sotrendera, w kategorii „Agencje Interaktywne i e-PR”. Firma została doceniona w zakresie angażowania fanów w interakcje na Facebooku. To już drugie wyróżnienie dla fanpage’a agencji w tym roku. Wcześniej magazyn Press przyznał Synertime pierwsze miejsce w swoim rankingu w kategorii „Agencje PR na Facebooku”.

Najnowszy, lipcowy raport trendów i aktywności na Facebooku zawiera 47 kategorii, w tym „Agencje Interaktywne i e-PR”, w której ponownie dominują grupy marketingowe oraz agencje reklamowe i digitalowe. Jedyną firmą stricte PRową, która została ujęta w tym prestiżowym zestawieniu najlepszych – jest warszawska agencja PR Synertime. Firma została doceniona za swoje efekty w zakresie angażowania fanów w interakcje, wypracowując Relative Interactivity o wartości 380 (średnia w zestawieniu – 111), zaś Interactivity Index na poziomie 843 (średnia w zestawieniu – 1503), co przyniosło Synertime 15 miejsce. Liderem kategorii jest agencja interaktywna Get More Social.

„W zestawieniu nie ma niestety kategorii dla agencji czysto PR-owych. Pewnie dlatego tak trudno się do niego dostać – jedyne miejsce, gdzie nasza branża może się pojawić, to stanąć w rzędzie z gigantami social mediów. Bariera wyników, które przedstawiają te firmy jest spora. Jednak warto walczyć! I jak widać – ciężka praca, popłaca. Lipcowe wyniki uważam za naprawdę wartościowe docenienie pracy naszej firmy, szczególnie zaś teamu socialmediowego” – komentuje Barbara Labudda, prezes zarządu Synertime.

Dział Social Mediów agencji Synertime prowadzi obecnie, m.in. profile fanpage na rzecz Poznaj Turcję, teatru Studio Buffo, czy programu „Żyj smacznie i zdrowo” (dla marki WINIARY). Realizuje też działania z zakresu blogger relations (m.in. dla marek Lubella, Malma, Almette) oraz inne aktywności online na forach, Twitterze, Instagramie i Pintereście, oraz kanale YouTube. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin