REKLAMA

Dorota Zawadzka

Obecne stanowisko:

dyrektor ds. komunikacji i public relations Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Dorota Zawadzka w marcu 2017 roku objęła funkcję dyrektora ds. komunikacji i public relations Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Do jej zadań należą: kształtowanie polityki komunikacyjnej Związku i informowanie o jego najważniejszych inicjatywach, monitorowanie i analiza danych rynkowych, relacje z mediami oraz komunikacja wewnętrzna.

Wcześniej, od kwietnia 2011 roku do marca 2017 roku dyrektor ds. marketingu i PR w Europejskim Forum Nowych Idei PKPP Lewiatan. W latach 2009-2011 dyrektor ds. komunikacji oraz rzecznik prasowy spółki CANAL+ Cyfrowy, gdzie odpowiadała za kształtowanie polityki komunikacyjnej platformy CYFRA+, komunikację instytucjonalną, relacje z mediami, program społecznej odpowiedzialności biznesu, a także działania sponsoringowe i koordynację obsługi prasowej autorskich kanałów premium oraz kanałów tematycznych platformy.

Do marca 2009 roku była dyrektorem ds. komunikacji w kancelarii prawnej GESSEL (od czerwca 2008 roku). Odpowiadała m.in. za relacje z mediami, rozwijanie działań o charakterze pro publico bono, działania o charakterze marketingowym, seminaria i konferencje.

Pracowała wcześniej w UPC Polska jako dyrektor ds. komunikacji. Była odpowiedzialna za PR korporacyjny i produktowy, kontakty z mediami, działania CSR.

Wcześniej była dyrektorem ds. PR i rzecznikiem prasowym platformy satelitarnej Wizja TV, a jeszcze wcześniej w Canal+, gdzie zajmowała się promocją produkcji telewizyjnych i filmowych stacji, w tym „Pana Tadeusza” A. Wajdy. Jest współpracownikiem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Absolwentka romanistyki na UW oraz paryskiego uniwersytetu Paris VII Jussieu. Ukończyła także studia podyplomowe w Instytucie Prasowym Uniwersytu Paris II Assas oraz INALCO. Studiując we Francji odbyła staże w telewizji i radiu.

Laureatka nagrody PRotony 2012 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji”.

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin