www.instytutpublico.pl

Krystian Dudek

Obecne stanowisko:

Właściciel w www.instytutpublico.pl, Prezes PSPR

Prezes PSPR. Doktor nauk społecznych (Uniwersytet Śląski, z wyróżnieniem) w zakresie nauk o polityce - spec. komunikacja społeczna, PR i relacje medialne. Absolwent dziennikarstwa i psychologii zarządzania. Właściciel Instytutu Publico (szkolenia, doradztwo, dokumenty strategiczne, badania, księgi kryzysowe, marketing polityczny).

Członek Akademii Ekspertów PR. Laureat nagrody PRotony 2014 i wyróżnienia specjalnego LEW PR 2013 za zasługi dla rozwoju branży Public Relations w zakresie edukacji poprzez realizację autorskiego projektu PRawdziwy PR.

Członek Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, przewodniczący Zarządu PSPR o. Śląsk (2012 - 2013); od 2012 r. członek Rady Etyki PR. W latach 2006 - 2014 dyrektor ds. relacji medialnych oraz dyrektor komunikacji i strategii medialnych Grupy PRC. W latach 2002 - 2005 odbył kilka staży w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Prezydenta RP. Były dziennikarz, wydawca.

Doradca i dyplomowany trener biznesu: KSB MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz ST Brainstorm z doświadczeniem kilku tysięcy godzin szkoleniowych i dydaktycznych. Stale współpracuje z kilkoma uczelniami, gościnnie wykładał na kilkudziesięciu uczelniach w kraju. Autor i współautor programu studiów podyplomowych z zakresu marketingu politycznego; komunikacji, PR i organizacji wydarzeń specjalnych.

Ma na koncie publikacje naukowe i specjalistyczne. Obecnie, w oparciu o własny projekt badawczy przygotowuje książkę na temat relacji medialnych.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin