Robert Stępowski

Obecne stanowisko:

ekspert ds. marketingu terytorialnego i komunikacji marketingowej

Niezależny ekspert i konsultant w dziedzinie marketingu miejsc. Dyrektor zarządzający w agencji ROSTER Consulting. Założyciel i redaktor naczelny istniejącego od 2008 roku serwisu dla specjalistów marketingu terytorialnego MarketingMiejsca.com.pl, a także magazynu o tej tematyce. Autor książki "Inny świat - czyli subiektywny przewodnik po marketingu miejsc" (2012), wydawca i współautor „Marketingowego Vademecum Wiedzy Lidera Samorządowego” (cz. I i II). Jeden z najbardziej znanych w kraju specjalistów zajmujących się tematyką marketingu miast, gmin i regionów.

Autor licznych publikacji na temat marketingu (w tym także marketingu miejsc), reklamy, mediów i samorządu, które ukazywały się lub wciąż są publikowane m.in. w: „Rzeczpospolitej”, Onet Biznes, „Gazecie Samorządu i Administracji”, portalach „Sektor Publiczny”, Wirtualnemedia.pl, oraz w magazynach „BRIEF” i „Rynek Turystyczny”.

Jako prelegent i wykładowca uczestniczy w licznych konferencjach i kongresach poświęconych marketingowi miast, gmin, powiatów i regionów.

Autor bloga TrescJestNajwazniejsza.pl i zafascynowany personal brandingiem

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin