Idea

Dla kogo
Poradnia języka angielskiego przeznaczona jest dla wszystkich czytelników PRoto.pl, którzy chcą poszerzyć swoje słownictwo w języku angielskim z zakresu PR-u, promocji i marketingu. Dedykujemy ją przed wszystkim tym osobom, którym w codziennej pracy przyda się rozwój umiejętności Business English. Z wiedzy wyniesionej z lekcji PRoto i Archibalda nasi czytelnicy będą mogli skorzystać w kontaktach z klientami, negocjacjach, a także w trakcie lektury i redagowania publikacji branżowych po angielsku.

Nad wysokim poziomem merytorycznym oraz właściwym doborem treści porad czuwają wysokiej klasy specjaliści z Centrum Językowego ARCHIBALD w Warszawie.

Charakter
Poradnia ma charakter praktyczny. Znajdą w niej Państwo słownictwo, zwroty na co dzień używane przez native speakerów, związanych z PR-em lub poruszających tę tematykę. Każda lekcja oparta jest na przykładach zapożyczonych z publikacji naukowych czy przedruków prasowych dotyczących branży public relations. 

Liczymy na to, że będą Państwo zgłaszać się do nas z konkretnymi problemami językowymi lub propozycjami tematów, które chcieliby Państwo ujrzeć w formie skrótowych wykładów teoretycznych wraz z ćwiczeniami utrwalającymi wzorce poprawnościowe.

Bezpłatnie i anonimowo
Z porad specjalistów można korzystać bezpłatnie i anonimowo. Jeśli jednak chce się uzyskać informację bezpośrednio, wystarczy podać nam swój adres mailowy, nie zostanie on rozpowszechniony w żadnych innych celach. Zadaj pytanie 

 

Na czas

Na Państwa zapytania postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe. Uwzględnimy także prośby rozwinięcia zasugerowanych wątków i tematów.

Zastrzeżenia
Redakcja zastrzega sobie prawo redagowania zadawanych pytań i nieodpowiadania na wybrane zagadnienia i/lub odpowiadania na nie tylko mailowo bez wyświetlania odpowiedzi na stronie internetowej.

Zobacz najnowszą lekcję

Zobacz poprzednie lekcje 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin