Mateusz Witczyński odchodzi z PAA. Po 3 miesiącach

dodano: 
22.12.2015
komentarzy: 
0

Od października 2015 roku Witczyński pracuje na stanowisku głównego specjalisty w Gabinecie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki. Przestanie pełnić tę funkcję wraz z końcem grudnia 2015.

Wśród jego obowiązków znalazły się prowadzenie projektów oraz doradzanie w zakresie komunikacji społecznej. Witczyński przygotowywał również materiały programowe, opracowywał plany i realizował komunikację PAA ze społeczeństwem. Ponadto, pełnił rolę przedstawiciela PAA w grupach roboczych dotyczących komunikacji przy organizacjach międzynarodowych, do których należy Agencja.

PAA nie informuje, kto zastąpi Witczyńskiego.

Witczyński zaznaczył, że zostaje w branży, ale o swoim planach nie może jeszcze mówić. Zaś pożegnanie z Państwową Agencją Atomistyki skomentował następująco: „Moja współpraca z PAA, tak jak i ze wszystkimi poprzednimi pracodawcami zakończyła się wypełnieniem postawionych przede mną zadań”.

Poprzednio, do czerwca 2015 jako “communication manager”, rzecznik prasowy i członek sztabu kryzysowego odpowiadał za całą komunikację wykonawcy samorządowego projektu infrastrukturalnego: „Projekt i Budowa Centralnego Odcinka II Linii Metra w Warszawie” dla spółki celowej AGP Metro Polska S.C. powołanej przez Astaldi S.p A, Gulermak i PBDiM Mińsk Mazowiecki.

Wcześniej pracował dla Pulsu Biznesu, Mediów Regionalnych, wydawnictwa Axel Springer, na warszawskich stronach Dziennika Polska Europa Świat, był redaktorem prowadzącym poradnik Na Zakupy.

Ukończył Ekonomię i Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze.

W marcu 2015 członkowie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations wybrali go przewodniczącym Mazowieckiego Oddziału Stowarzyszenia.

(ak)
Fot.: Wojciech Grzędziński

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin