Nowa nagroda dla PR-owców Lwy PR

dodano: 
18.07.2011
komentarzy: 
0

PSPR będzie przyznawał nową coroczną nagrodę - Lwy PR. Dostaną je osobowości w branży PR z trzech sektorów: publicznego, biznesowego i NGO. Pierwsze statuetki Stowarzyszenie wręczy już 29 września.

Zwycięzcy będą wyłaniani w trakcie dwuetapowego głosowania przez członków PSPR.

Głównym kryterium oceny są udokumentowane osiągnięcia zawodowe kandydatów, ale także nowatorskość stosowanych przez nich pomysłów i rozwiązań oraz przestrzeganie etyki zawodowej i społecznej. Nad zgodnością przebiegu plebiscytu z regulaminem czuwa komisja, w skład której wchodzi zarząd i rada nadzorcza PSPR.

Ideą plebiscytu ma być uhonorowanie najwybitniejszych osobowości branży za „całokształt ich pracy i osiągnięć, za to, że inspirują całe nasze środowisko zawodowe, że prowokują nas do przemyśleń i do kwestionowania utartych szlaków” – wyjaśnia Szymon Sikorski, prezes zarządu PSPR.

Jak potwierdził nam Szymon Sikorski, prezes PSPR, niezmiennie będzie przyznawana nagroda Łby PR,  tylko w zmienionej formie: „Zamierzamy przyznawać je nieregularnie, dla osób szczególnie zasłużonych dla branży PR. Lwy PR natomiast mają być nagrodą cykliczną. Oprócz tego, razem z Lwami zamierzamy wprowadzić konferencję merytoryczną związaną z konkursem - by stworzyć coś na kształt święta branży, dla każdego” - powiedział Sikorski. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin