Stare-nowe twarze PiS

dodano: 
05.01.2009
komentarzy: 
0

Rzeczpospolita i dziennik Polska informują o efektach szkoleń medialnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Jak czytamy w artykule, szkolenia przeprowadziła firma Studio PR Bogdana Szczesiaka. Partia Jarosława Kaczyńskiego ma zamiar zmienić swój „radiomaryjny” wizerunek i mają jej w tym pomóc młodzi posłowie, którzy zostaną dopuszczeni do wypowiedzi w mediach.

Partii zależy, aby politycy wypowiadali się w mediach zgodnie z ich zainteresowaniami. Z ekranów mają zniknąć Przemysław Gosiewski, Krzysztof Putra i Marek Suski, a ich miejsce zająć mają Aleksandra Natalli-Świat, Dawid Jackiewicz, Arkadiusz Mularczyk, Lena Dąbkowska-Cichocka, Jan Ołdakowski, Elżbieta Jakubiak, Joachim Brudziński, Mariusz Kamiński, Adam Hofman i Mariusz Błaszczak.

Ich obecność ma sprawić, że partia będzie się kojarzyła z wigorem i energią. W mediach nadal pojawiać się będą także Jacek Kurski i Zbigniew Ziobro. Partia zapowiada także zniesienia embarga na występy w telewizji TVN. (mk)

Źródło:

Polska. PiS wymienia twarze, Mariusz Staniszewski, 03.01.2009, s.6 Rzeczpospolita, medialna spec grupa posłów PiS, biw, 03.01.2009, s.5
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin