Trzy nowe osoby w Gameset. Karolina Kałużyńska PR Managerką

dodano: 
14.08.2020
komentarzy: 
0

Do agencji Gameset, zajmującej się gaming marketingiem, od czerwca 2020 roku należącej do Grupy LTTM, dołączyły trzy nowe osoby. Zespół zasilili Karolina Kałużyńska, Jacek Bogdanowicz oraz Bartosz Semegin.

Karolina Kałużyńska od sierpnia 2020 roku pełni funkcję PR Managera. Odpowiada za strategię komunikacji agencji oraz reprezentowanie jej na wydarzeniach branżowych. Kałużyńska zajmuje się także kontaktem z mediami i prowadzeniem kanałów społecznościowych Gameset. Doświadczenie z zakresu komunikacji w branży gamingu i e-sportu zdobywała przy realizacji projektów i obsłudze komunikacyjnej klientów w agencji Monday.

Karolina Kałużyńska

Bartosz Semegin w lipcu 2020 roku objął stanowisko Junior Project Managera. Odpowiada za przygotowywanie ofert i obsługę projektów agencji. Wcześniej związany był z Fantasyexpo, gdzie również odpowiadał za zarządzanie projektami.

Bartosz Semegin

Jacek Bogdanowicz pełni natomiast funkcję Product Managera. Od sierpnia 2020 roku do jego obowiązków należy tworzenie i rozwijanie produktów własnych firmy oraz ich monetyzacja. Poprzednio Bogdanowicz pracował w dziale marketingu Legii Warszawa oraz w Grupie Abstra, gdzie kierował wewnętrznymi inicjatywami firmy.

Jacek Bogdanowicz

Wszyscy objęli nowo utworzone stanowiska. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin