Naciśnij przycisk odtwarzania, aby odsłuchać tę zawartość
1x
Szybkość odtwarzania- 0.5
- 0.6
- 0.7
- 0.8
- 0.9
- 1
- 1.1
- 1.2
- 1.3
- 1.5
- 2
OmniPro higienicznie. omnipro rozpoczęła współpracę z oddziałem skandynawskiej firmy sca – away from home – odpowiedzialnym za związane z higieną produkty i usługi marki tork. agencja zajmie się opracowaniem strategii komunikacji, pr wizerunkowym i produktowym, media relations, a także wsparciem działań marketingowych. umowa obowiązuje do końca roku. klient został pozyskany w efekcie działań biznesowych. osobą odpowiedzialną za jego obsługę jest pr account manager katarzyna janicka. (iw).
OmniPro rozpoczęła współpracę z oddziałem skandynawskiej firmy SCA – Away From Home – odpowiedzialnym za związane z higieną produkty i usługi marki TORK. Agencja zajmie się opracowaniem strategii komunikacji, PR wizerunkowym i produktowym, media relations, a także wsparciem działań marketingowych.
Umowa obowiązuje do końca roku. Klient został pozyskany w efekcie działań biznesowych. Osobą odpowiedzialną za jego obsługę jest PR account manager Katarzyna Janicka. (iw)