We wrześniu do zespołu kancelarii adwokackiej Tomczak i Partnerzy dołączyła Anna Dzienio. W nowym miejscu pracy objęła stanowisko managera ds. PR i komunikacji, zastępując tym samym Martę Tyszner.
Do jej zadań należy komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, wdrażanie i rozwijanie strategii marketingowej. Wcześniej Dzienio pracowała jako starszy specjalista ds. marketingu i PR w firmie Vet-Trade Polska oraz starszy specjalista ds. marketingu i PR w Kakadu.
Anna Dzienio jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Ukończyła podyplomowe studia „Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Firmie” oraz „Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach” w Szkole Głównej Handlowej. (ks)


