niedziela, 7 grudnia, 2025

Złote Lwy za PR

Jak podaje portal canneslions.com, organizatorzy 56 edycji Międzynarodowego Festiwalu Reklamy w Cannes ustanowili nową kategorię, która jest poświęcona public relations. Złote Lwy w kategorii PR będą przyznawane za kreatywne zarządzanie reputacją i budowanie zaufania między firmą i jej otoczeniem. W ramach nowej kategorii nagrody będzie można otrzymać za: „Strategię”, „Kreatywność i Oryginalność” oraz „Efekty”.

Przewodniczącym jury decydującego o wyborze autorów najlepszych działań PR-owskich będzie Tim Bell, szef agencji Chime Communications z Wielkiej Brytanii.

Informacje o tym, jak zgłaszać firmy do nagród będą dostępne na stronie Festiwalu od 29 stycznia 2009. Wygrani zostaną ogłoszeni i uhonorowani statuetkami 22 czerwca 2009. (kk)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł