Naciśnij przycisk odtwarzania, aby odsłuchać tę zawartość
1x
Szybkość odtwarzania- 0.5
- 0.6
- 0.7
- 0.8
- 0.9
- 1
- 1.1
- 1.2
- 1.3
- 1.5
- 2
Aliganza z dwoma nowymi klientami. warszawska agencja 360 stopni specjalizująca się w branży lifestyle, modowej i beauty nawiązała współpracę z nowymi klientami. pierwszym z nich jest brytyjska marka odzieżowa f&f tesco, która oferuje ubrania i dodatki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. od maja 2017 roku aliganza fashion agency jest odpowiedzialna za działania z zakresu kontaktów z mediami, pr-u produktowego i projektów specjalnych. współpraca z f&f tesco została nawiązana w ramach przetargu. nowego klienta obsługuje dwuosobowy zespół – martyna napiórkowska oraz ewa gołaszewska. strony nie informują o czasie trwania umowy. drugi nowy klient, z którym aliganza współpracuje od początku maja, to internetowy dom mody gomez.pl, w którym można kupować odzież, obuwie i akcesoria marek premium. agencja odpowiada za kontakty z mediami, pr produktowy, współpracę z celebrytami i influencerami oraz projekty specjalne. klient sam zgłosił się do aliganzy, a strony nie ujawniają, na jak długo nawiązano współpracę. ze strony firmy pr-owej działania dla klienta koordynują martyna napiórkowska i aleksandra kozłowska. (mp).
Warszawska agencja 360 stopni specjalizująca się w branży lifestyle, modowej i beauty nawiązała współpracę z nowymi klientami.
Pierwszym z nich jest brytyjska marka odzieżowa F&F Tesco, która oferuje ubrania i dodatki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Od maja 2017 roku Aliganza Fashion Agency jest odpowiedzialna za działania z zakresu kontaktów z mediami, PR-u produktowego i projektów specjalnych. Współpraca z F&F Tesco została nawiązana w ramach przetargu. Nowego klienta obsługuje dwuosobowy zespół – Martyna Napiórkowska oraz Ewa Gołaszewska. Strony nie informują o czasie trwania umowy.
Drugi nowy klient, z którym Aliganza współpracuje od początku maja, to internetowy dom mody Gomez.pl, w którym można kupować odzież, obuwie i akcesoria marek premium. Agencja odpowiada za kontakty z mediami, PR produktowy, współpracę z celebrytami i influencerami oraz projekty specjalne. Klient sam zgłosił się do Aliganzy, a strony nie ujawniają, na jak długo nawiązano współpracę. Ze strony firmy PR-owej działania dla klienta koordynują Martyna Napiórkowska i Aleksandra Kozłowska. (mp)