Naciśnij przycisk odtwarzania, aby odsłuchać tę zawartość
1x
Szybkość odtwarzania- 0.5
- 0.6
- 0.7
- 0.8
- 0.9
- 1
- 1.1
- 1.2
- 1.3
- 1.5
- 2
TCL Multimedia zmienia PR Managera na Europę. producent telewizorów tcl multimedia mianował nową osobę na stanowisko pr managera na europę. została nim mieszkająca w paryżu chinka amandine (jiangyue) wang. zastąpiła tym samym crystal deng, która po czterech latach pracy na tym stanowisku zdecydowała się odejść z firmy. wang będzie koordynować prace europejskich agencji, które zajmują się korporacyjnym i produktowym pr-em tcl multimedia na terenie starego kontynentu. w większości krajów są to lokalne oddziały agencji ppr worldwide, w polsce natomiast za komunikację producenta telewizorów odpowiada firma pankowalski. nowa manager ds. pr przed dołączeniem do tcl nadzorowała marketing i relacje z francuskimi mediami dla chińskiej marki luksusowych alkoholi moutai. wang posiada tytuł licencjata z języka francuskiego zdobyty na uniwersytecie heilongjiang w harbinie (chiny) oraz magistra z zarządzania marketingowego, który uzyskała w wyższej szkole handlowej edhec w lille we francji. (mp).
Producent telewizorów TCL Multimedia mianował nową osobę na stanowisko PR Managera na Europę. Została nim mieszkająca w Paryżu Chinka Amandine (Jiangyue) Wang. Zastąpiła tym samym Crystal Deng, która po czterech latach pracy na tym stanowisku zdecydowała się odejść z firmy.
Wang będzie koordynować prace europejskich agencji, które zajmują się korporacyjnym i produktowym PR-em TCL Multimedia na terenie starego kontynentu. W większości krajów są to lokalne oddziały agencji PPR Worldwide, w Polsce natomiast za komunikację producenta telewizorów odpowiada firma PANKOWALSKI.
Nowa manager ds. PR przed dołączeniem do TCL nadzorowała marketing i relacje z francuskimi mediami dla chińskiej marki luksusowych alkoholi Moutai. Wang posiada tytuł licencjata z języka francuskiego zdobyty na Uniwersytecie Heilongjiang w Harbinie (Chiny) oraz magistra z zarządzania marketingowego, który uzyskała w Wyższej Szkole Handlowej EDHEC w Lille we Francji. (mp)